איפה כדאי ללמוד נומרולוגיה

תוכן עניינים

מתעניינים בנומרולוגיה? מחפשים את הדרך להתחבר אל עצמכם ולזמן שפע? רוצה זוגיות לחתונה? קורס נומרולוגיה של רויטל כהן מתאים לנשים שמנסות לרדת במשקל ללא הצלחה, נשים רווקות שרוצות זוגיות, נשים שמבקשות לשפר או להציל זוגיות, נשים שמחפשות את הדרך לבנות קריירה ולפתור בעיות כלכליות. אם את יודעת שהגיע הזמן לשינויים חיוביים באורח החיים שלך ואת […]

מתעניינים בנומרולוגיה? מחפשים את הדרך להתחבר אל עצמכם ולזמן שפע? רוצה זוגיות לחתונה? קורס נומרולוגיה של רויטל כהן מתאים לנשים שמנסות לרדת במשקל ללא הצלחה, נשים רווקות שרוצות זוגיות, נשים שמבקשות לשפר או להציל זוגיות, נשים שמחפשות את הדרך לבנות קריירה ולפתור בעיות כלכליות. אם את יודעת שהגיע הזמן לשינויים חיוביים באורח החיים שלך ואת לא מתכוונת להתפשר עוד על פחות מהטוב ביותר שיש לעולם הזה להציע לך – קורס נומרולוגיה של רויטל כהן הוא הצעד הראשון שלך במסע מרתק ומתגמל. 

מה כולל קורס נומרולוגיה?

קורס הנומרולוגיה של רויטל כהן הוא הקורס המקיף ביותר בענף. תכני הקורס מספקים את כל הטכניקות לבניית מפה נומרולוגית מדויקת כולל חישוב של התאמה זוגית נומרולוגית, שעה אפקטיבית, שביל גורל, ייעוד קטן וגדול, שנה אישית ועוד הרבה יותר. קורס נומרולוגיה דיגיטלי מעניק לך את כל הכלים לקבלת החלטות נכונות בכל תחומי החיים. התכנים בקורס של רויטל כהן מתעדכנים באופן שוטף. 

קורס נומרולוגיה אונליין מספק לכם גישה אל הרצאות וידאו מפורטות ועדכניות. כל התוכן מועבר בהרצאות וידאו בצורה ברורה עם דוגמאות, דפי עבודה וספר לימוד. 

למי מתאים לימוד נומרולוגיה?

הרשמה אל קורס נומרולוגיה פתוחה בפני כל מי שמתחבר לעולם הרוחני ומחפש את הדרך לזמן שפע ואושר. אין כל חובת הצגת תעודת בגרות או ציון פסיכומטרי. לימודי נומרולוגיה הם הצעד הראשון שלך בדרך אל זוגיות טובה ומערכות יחסים בריאות. אם נמאס לך מחיי הרווקות או שבן הזוג שלך לא שם לב אלייך – בעזרת נומרולוגיה תלמדי להתחבר אל שביל הגורל שלך, לזהות את הצרכים שלך ושל בן הזוג בתוך הזוגיות, לחזק את הקשר, לזהות הזדמנויות. רוצה זוגיות? מפת זימון זוגיות ואהבה תגלה לך מתי והיכן את צפויה לפגוש את בן הזוג שלך. 

למה דווקא קורס נומרולוגיה אונליין?

היתרון המשמעותי ביותר של קורס נומרולוגיה דיגיטלי הוא החופש ללמוד בזמן שנוח לך. כל התכנים של הקורס זמינים עבורך ללא הגבלה, את בוחרת מתי לצפות בתכנים, כמה פעמים לחזור על כל שיעור והיכן ללמוד. עם מסלול לימוד נומרולוגיה אונליין את לא צריכה לדאוג שתפספסי שיעורים או תבזבזי זמן בנסיעות. עם קורס נומרולוגיה דיגיטלי את מחליטה גם מתי להתחיל את הקורס ללא תלות במועד בו נפתח המחזור הבא באקדמיה. התכנים בקורס הדיגיטלי מקיפים, מפורטים וברורים בדיוק כמו בקורס הפרונטלי. 

מה כולל מסלול נומרולוגיה לימוד עצמי?

קורס נומרולוגיה אונליין אינו מוגבל בזמן, את מחליטה כמה ללמוד, מתי ללמוד והיכן ללמוד. הקורס של רויטל כהן מרכז את כל המידע הרלוונטי והעדכני ביותר בתחום הנומרולוגיה במקום אחד. בין תכני הקורס תמצאו הסבר מפורט של כל יסודות הנומרולוגי, כלים לאבחון אישיות מקיף, פירוט על זיהוי שיעורים של הנשמה וחובות קרמתיים מגלגולים קודמים, כלים לקידום בקריירה, הכוונה שתסייע לכם להתחיל כל יום עם חיוך, הדרכה ליצירת שפע כלכלי ויצירת שלום בית, התאמה זוגית ומינית, כניסה להריון, מעבר דירה ועוד. 

מה המשמעות של מספר 8 נומרולוגיה?

תדר חיובי של מספר 8 מעיד על אנשים מאוד תחרותיים בצורה חיובית, תחרויות הן הדלק שמניע אותם, צריכים להוכיח את עצמם, נמצא אותם במוסדות ותחומי קריירה עם היררכיה ואפשרויות קידום, ביצועיסטים מצוינים, הם האנשים לעשות איתם פרויקטים (טובים בארגון). יש לאנשי מספר 8 הרבה אומץ ונחישות, הם עומדים על שלהם, ידועים ככריזמטיים. קל להסתדר עם אנשי מספר 8, חשוב לשים לב שהם מתעקשים על דברים שחשובים להם. 

התדר השלילי של מספר 8 מתבטא בשתלטנות, פנקסנות, מתמקחים על כל דבר, אוהבים כוח, שואבים כוח מהחלשה של אחרים, רודפים אחרי כסף ומעמד, נטייה לסוגים של אלימות. 

מה אפשר להגיד על אנשי מספר 9 נומרולוגיה?

קבלתם את המספר 9 במפה הנומרולוגית שלכם? יום הלידה שלכם הוא 9? תדר חיובי של מספר 9 מעיד על האנשים הכי מיוחדים שתפגשו, חשוב להם לעזור לאנשים, הם יודעים להגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון, מעצימים את הסובבים אותם, מאוד חשוב להם לתרום ולעשות למען אחרים, בעלי חשיבה רחבה, אוהבים למצות את החיים, כישרון לשפות, מתחברים בקלות לכל אדם, מקבלים את כולם, יכולת ייעוץ והכוונה, צנועים, בעלי חכמת חיים. אנשי מספר 9 הם אנשים עם אינטליגנציה רגשית גבוהה מאוד, יש להם יכולת השפעה חיובית על אחרים. 

תדר שלילי של מספר 9 בא לידי ביטוי באנשים שיש להם עיניים גדולות, אוהבים לקנות, אוהבים שיש להם הרבה מכל דבר, בעלי רצון לקחת את כל הסביבה תחת חסותם, נותנים יותר ממה שהם יכולים ונקלעים לבעיות כלכליות. התדר השלילי של מספר 9 מתאפיין באנשים שתקועים בעבר, סוחבים עמם אירועים מהעבר בלי יכולת לשחרר. ביטוי נוסף של תדר שלילי הוא צורך מתמיד בשינויים, אלו הם אנשים שמאבדים עניין במצב של שגרה. 

מה מאפיין את אנשי מספר 5 נומרולוגיה?

יום הלידה שלכם יוצר את המספר 5? אנשי מספר 5 אוהבים הרבה אנשים, אוהבים לדבר, יש להם יכולת תקשורת טובה עם אנשים, הם נהנים מתשומת לב וצריכים לקבל הרבה תשומת לב, פלרטטנים, אנשים קלילים, חברותיים. בתחום הקריירה הם מאמינים שאין שום דבר שהם לא יכולים לעשות, אנשי מכירות מלידה, יכולת לימוד שפות, יודעים לעשות כסף מהיר וקל, אוהבים חוויות ושינויים.

תדר שלילי של אנשי מספר 5 מעיד על אנשים שלא לוקחים ברצינות שום דבר, אין להם הבנה לגבי הצרכים של הסביבה או האחריות שלהם כלפי אנשים, נותנים יותר מדיי קרדיט לגבי זה שאוהבים אותם, עלולים ללעוג לאחרים, מתחייבים לדברים בלי לקיים אותם, עלולים להשתמש במיניות ככלי להשיג את המטרות שלהם. מספרי 5 בתדר השלילי שמים דגש על המראה החיצוני, נוטים להיות שטחיים. 

תדר חיובי ותדר שלילי של מספר 7 נומרולוגיה

קבלתם את המספר 7 במפה הנומרולוגית שלכם? אתם אנשים רציניים שיש להם עומק, בודקים כל דבר, לוקחים הכול ברצינות, חשוב להם איכות, לא אוהבים להיות בסביבת אנשים שמדברים או עושים שטויות, שיחות חולין זה לא בשבילכם. אנשי מספר 7 נהנים להיות עם עצמם, עוסקים במחקר, רפואה, אנשים מלומדים שנהנים ללמוד. המספר 7 מתאר אנשים שהם סוג של נשמה זקנה, רגישים, חשוב להם שאנשים יכבדו אותם, עומדים מאחורי המילה שלהם.

תדר שלילי של מספר 7 מעיד על אנשים כבדים מדי, ביקורתיות, שיפוטיות, ציניות, סלידה מרוחניות, אנשים שמתהלכים בעולם בתחושה שאף אחד לא מבין אותם, יש להם קושי באינטימיות, נחשבים לזאב מתוך בחירה. 

איך לימודי נומרולוגיה יכולים לקדם אותך?

תהליך ההתפתחות האישית של האדם אף פעם לא נפסק, בכל שלב בחיים יש לנו פוטנציאל למימוש עצמי. אם את מחפשת את הדרך להתחבר לייעוד שלך, לשפר את הזוגיות ובעיקר, לדעת לקבל את ההחלטה הנכונה ברגע הנכון –  קורס נומרולוגיה יעניק לך את הכלים. נומרולוגיה סוללת עבורך את הדרך אל חיים של שפע, שגשוג ומימוש עצמי. היכולת לבנות לעצמך ולאחרים מפות נומרולוגיות מדויקות תאפשר לך להעניק עם דגש על עזרה והכוונה לכל היקרים לך. לימודי נומרולוגיה הם הצעד הראשון שלך לקראת שגשוג כלכלי, אישי ורגשי, אל תוותרי על ההזדמנות להתחבר אל שביל הגורל שלך ולחיות בתדר חיובי. 

אהבתם? שתפו.
קורס נומרולוגיה
וליווי אישי
קורס פרונטלי יחיד מסוגו בישראל בו מקבלים ידע והכשרה מעמיקים בשיטה המיוחדת של רויטל כהן, קורס יסודות וקורס מתקדמים בנומרולוגיה במקום אחד!
אולי גם אלו יעניינו אותך...

תקשור

חיבור אל עולם הרוח מאפשר לנו לתקשר טוב יותר עם תת המודע שלנו. תקשור

קרא עוד
!Keep in Touch
הישארו מעודכנים!

רוצים לקבל מאיתנו התראה ברגע שעולה מידע חשוב?
מוזמנים להצטרף לרשימה שלנו ואנו נעדכן אתכם.