fbpx

תוכנת נומרולוגיה

הכירו את התוכנה המתקדמת בישראל שתאפשר לכל אחד ואחת לקבל הכוונה וייעוץ בקלות ובמהירות לפי עקרונות הנומרולוגיה - תורת המספרים.

איך זה עובד?

האמת שזה ממש פשוט. מזינים לתוכנה שם ותאריך לידה של האדם עבורו תרצו לקבל ניתוח נומרולוגי וזה הכל. התוכנה מנתחת את הנתונים שהזנתם ותוך מספר שניות תציג עבורכם ניתוח נומרולוגי מעמיק ומפורט שנכתב במיוחד עבורכם. הניתוח שתקבלו יכול לשמש אתכם לייעוץ, הכוונה והיכרות מעמיקה עם הפוטנציאל הטמון בכם ושל הלקוחות שלכם.

למי התוכנה מיועדת?

לכולם. התוכנה היא כלי מדהים ושימושי לאנשי מקצוע ולאנשים ללא ידע מוקדם.

נומרולוגים ואנשי מקצוע בעולמות הרוח יגלו איך התוכנה עוזרת להם להפיק בשיא המהירות מידע מדויק על לקוחותיהם ללא חישובים ארוכים ומסובכים. 

לאנשים ללא ידע מוקדם

התוכנה הנומרולוגית היא פתח להיכרות מעמיקה עם הפוטנציאל הטמון בכם.

השתמשו בתוכנה כדי לקבל ייעוץ, הכוונה והדרכה בכל בעיה או דילמה שהחיים זימנו לכם. התוכנה הופכת בין רגע ליועץ האישי שלכם והניתוח הנומרולוגי לספר הוראות שיעזור לכם לנווט בין אירועי החיים ולדייק את ה״אני״ הפנימי שלכם. 

כל התשובות על כל השאלות - בקליק אחד

אבחון אישיות

כדי לחיות חיים מלאים ומספקים צריך לדעת לעצור, ללמוד ולהכיר את עצמכם וזה בדיוק מה שהתוכנה עושה בעזרת כלי חישוב עוצמתיים: מספרי מאסטר, מטריצה, שביל גורל, יום לידה, חוסרים ועודפים, שאיפות האדם, בית ההורים ועוד. התשובות שתקבלו יעזרו לכם וללקוחתיכם לנווט בחיים בצורה מיטיבה ולבצע את הבחירות המדויקות ביותר עבורם. תוך מספר שניות תוכלו לדעת איזו קריירה יותר מתאימה, איזה מקצוע יכניס שפע לחייכם ומהם נקודות העוצמה והתורפה שלכם.

התאמה זוגית

מתאימים או לא מתאימים? האמת שהתשובה היא הרבה יותר מורכבת. בדיוק בגלל זה התוכנה משתמשת בשיטת ״התאמה מורחבת״ שתעניק לכם ידע מרתק על הזוגיות שלכם. לפי המפה הנומרולוגית תוכלו ללמוד על עוצמות משותפות ולגלות אילו צעדים יש לעשות יחד כדי להוביל אתכם יד ביד למימוש הפוטנציאל הטמון בחיבור ביניכם.

מסע בזמן

חובות קארמתיים וגלגולים קודמים הם כלים מדהימים שיעזרו לנו להבין טוב יותר איפה הנשמה שלנו נדדה בעבר ואילו שיעורים אנחנו צריכים ללמוד בגלגול הנוכחי. כדי שנוכל לגדול, להתפתח ולצמוח בהווה אנחנו צריכים לצאת למסע בזמן ולהבין איזה חוב קארמתי אנחנו צריכים לשלם.

מסרים אישיים

קבלו בלחיצת כפתור מסר יומי, חודשי ושנתי בהתאם למספרים האישיים שלכם - המסרים האלו יעניקו לכם הדרכה וייעוץ שיעזרו לכם להתקדם צעד אחר צעד אל עבר מימוש הפוטנציאל הטמון בכם ולהגשים את החלומות והשאיפות שלכם.

הרבעונים נחשפים

טיימינג זה הכל בחיים. זה העיקרון הראשי העומד מאחורי השיטה הייחודית של ה״רבעונים״. שיטה סודית שלומדים בדרך כלל בשיעורי נומרולוגיה מתקדמים וזמינה עבורכם בתוכנת הנומרולוגיה של רויטל כהן. בלחיצת כפתור תגלו באיזה חודשים מומלץ לעשות את הצעד הבא בקריירה, מתי לעבור דירה ומהו הזמן המדויק להתחיל לבנות משפחה.

מגנוט שפע

יש לנו את היכולת למגנט לחיים שלנו שפע של דברים טובים - אהבה, שמחה, בריאות ואושר בעזרת קריסטלים וצבעים. לכל אחד ואחת בהתאם למספריו האישיים יש קריסטל אחד שיכול לעשות קסמים -להגביר תדרים, להעצים תחושות ולמשוך לחייו ניסים ונפלאות. גלו איזה קריסטל מתאים לכם לפי תורת המספרים ותתחילו למגנט לחייכם שפע של שפע.

לימודי-נומרולוגיה

מה התוכנה מאפשרת?

בתוכנית אני מלמדת את כל הסודות הכי כמוסים שמסתתרים אצלכם בתאריך, חושפת אתכם לשיטה הייחודית שלי ורק מה שעובד באמת!

יסודות בנומרולוגיה ולימוד שפה חדשה

אבחון אישיות מקיף ומלא על כל התחומים

זיהוי שיעורים נשמתיים וקארמה מגלוגלים קודמים

קריירה והגשמה אישית, איך להתעורר מאושרים בכל בוקר?

איך להפוך כל עסק לאימפריה עם הכנסות של 6 ספרות בחודש

הרחבת אפיקי השקעה : האם בארץ, בעולם, דיגיטלי או בקרקעות ?

יצירת שלום בית והתאמה זוגית מלאה בין בני זוג ובין שותפים.

מעבר דירה, רילוקיישן, כניסה להריון ועוד.

ההבדל בין חופש כלכלי לבין פשיטת רגל תלוי בתאריך פתיחת העסק.

למי זה מתאים?

לכל מי שרוצה לקבל מתכון מדויק להצלחה והתפתחות אישית עבורו, התוכנית מאפשרת את היכולת להיוולד מחדש, לחיות בהגשמה מתוך ריסוק אמונות מגבילות וחוסמות

מטפלים ומנטורים מדובר בתוכנית בגדר חובה – התוכנית היחידה שתעזור לכם לקצר תהליכים, לחבר את החלקים החסרים בתהליכי ליווי ושדרוג יכולת נתינת פתרונות לכל בעיה

למי זה לא מתאים?

אנשים פאסיביים שמחפשים פתרון קסם או "פלסטר" לבעיותיהם.

כל מי שאינו מאמין בעולם הרוחניות, חוק המשיכה וחוקים אוניברסליים רוחניים.

אנשים סקפטיים עם קושי לנסות לחשוב בצורת חשיבה ייחודית ואחרת.

סדנת נומרולוגיה | לימוד נומרולוגיה באונליין, קורס מקיף בלי סודות ובלי לצאת מהבית - האקדמיה לנומרולוגיה- רויטל כהן

הגעתם עד כאן?

זה הזמן לעבוד עם התוכנה

נעים להכיר!

סדנת נומרולוגיה | לימוד נומרולוגיה באונליין, קורס מקיף בלי סודות ובלי לצאת מהבית - האקדמיה לנומרולוגיה- רויטל כהן
אני רויטל כהן – נשואה באהבה גדולה לאביב ואמא לאדל ודויד,
 בוגרת תואר ראשון בחינוך ופסיכולוגיה.
אחרי שהצלחתי לשנות את החיים לאלפי אנשים בכל תחומי החיים – אני יודעת, יש בידי ידע משנה חיים שחייב להגיע לכל אדם ואדם.
החכמים – יודעים ויחידי הסגולה גם עושים.
אבל איך לדעת מה לעשות ? איך מחסלים את הספקות? 
לומדים מקרוב את שפת היקום – נומרולוגיה.

חשוב לי שכל אדם ואדם ידע את המתנה הייחודית שייכת רק לו,
חשוב לי שאנשים יחיו חיי הגשמה מלאים.
ויותר מכל – חשוב לי שפעם אחת בחיים תעשו משהו משמעותי עבור עצמכם,  שתחליטו מעתה והלאה, יותר לא נעזרים באנשים אחרים בכדי לגבש החלטות –  אלא תעניקו לעצמכם ארגז כלים שלם עם תשובות. 
הנומרולוגיה מאפשרת לכם לקחת את המושכות לידיים ולקבל את הכללים למשחק החיים.
בגלל שאני כל כך מבינה את החשיבות של המספרים – אני מלמדת אותכם כל מה  שאתם באמת צריכים, בלי המצאות, בלי ארנב בכובע. הכל גלוי ומתובל היטב עם הלב שלי.
אתם יכולים להיות רגועים שהגעתם אל המקום הנכון.
סדנת נומרולוגיה | לימוד נומרולוגיה באונליין, קורס מקיף בלי סודות ובלי לצאת מהבית - האקדמיה לנומרולוגיה- רויטל כהן

תשובות לשאלות שלכם

המערכת מדויקת עבור נומרולוגים/יועצים/ מטפלים ואנשים שאוהבים את עולם הנפש והנומרולוגיה. כל אדם שמרגיש ש״המספרים״ מדברים איתו״ יגלה עולם שלם אודות עצמו ואודות אנשים רבים בחייו.

אין צורך בידע קודם בכדי להשתמש או להבין את המערכת הנומרולוגית, קיים דף הסבר לכל מיקום בתוך המפה הנומרולוגית בכדי שתבינו את המידעים ברמה האידאלית.

כן, בלחיצת כפתור אחת ניתן להדפיס את המפה הנומרולוגית כקובץ עם כל הממצאים מתוך המערכת הנומרולוגית. חובה להשאיר בתחתית העמוד את הלוגו של רויטל ואת המשפט "כל הזכויות שמורות לרויטל כהן".

לא, אין אפשרות להדפיס מפות מתוך התוכנה ולגבות על כך כסף. התוכנה נועדה לשימוש אישי או לצורך לימודי.

המערכת יוצרת מעין ״ספר דיגיטלי״ עבור כל אדם, ניתן להזין כמה מפות שרק תרצו.

התוכנה מחליפה ייעוץ אישי מרויטל כהן, הטקסט נכתב בשפה איכותית אך גם כלשונה של רויטל כהן בכדי שתהיה לכם את החוויה הכי אישית.

127₪ כפול 10 תשלומים ניתן להצטרף לתוכנה בתשלום ללא תפיסת מסגרת.
סדנת נומרולוגיה | לימוד נומרולוגיה באונליין, קורס מקיף בלי סודות ובלי לצאת מהבית - האקדמיה לנומרולוגיה- רויטל כהן

תוכנה נומרולוגית
של רויטל כהן

הכירו את התוכנה המתקדמת בישראל שתאפשר לכל אחד ואחת לקבל הכוונה וייעוץ בקלות ובמהירות לפי עקרונות הנומרולוגיה - תורת המספרים.

1,279 ₪