fbpx

קורס
נומרולוגיה

מה הופך קורס נומרולוגיה לקורס מעניין?
מה יש בקורס נומרולוגיה שהופך אותו לקורס משנה חיים?
כל התשובות כאן 🙂

כבר מעל עשור שאני חוקרת את עולם הנומרולוגיה עם המומחים הכי הגדולים בארץ ובעולם. תמיד חשקתי להביא את הידע המדהים של עולם הנומרולוגיה לכלל הציבור. שכולם יוכלו להשתמש בידע המדהים הזה ולשנות להם את החיים.

מה אומר עלייך השם הפרטי? מה אומר עלייך שם המשפחה? ומה עם תאריך הלידה שלך? לכל אדם יש מפה נומרולוגית שייחודית לו או לה. כל אדם יכול לקחת את הידע של נומרולוגיה ולתעל אותו לטובתו האישית.

שאלות כמו: איזה ימים נחשבים חזקים בשבילך? איזה אזורי זמן אפקטיבים בשבילך? מהן השעות הכי יעילות ופרודוקטיביות שלך? האם כדאי לך לחתום על מסמך חשוב ובאיזה יום כדאי? מהו המקצוע הכי אפקטיבי בשבילך? ממה הכי תהנה וממה העולם הכי יהנה ממך? הן רק חלק קטן ממקבץ הידע שאספתי.כבר מעל עשור שאני חוקרת את עולם הנומרולוגיה עם המומחים הכי הגדולים בארץ ובעולם. תמיד חשקתי להביא את הידע המדהים של עולם הנומרולוגיה לכלל הציבור. שכולם יוכלו להשתמש בידע המדהים הזה ולשנות להם את החיים.

הכנתי קורס נומרולוגיה פרקטי וייחודי מסוגו בכל הרשת. כזה שיהיה לך קל ללמוד ויכלול בצורה מקיפה את כל עולם הנומרולוגיה.
קורס נומרולוגיה דיגיטלי דרכי שמגיע עם כל הכלים שתצטרכו כמו חוברות, הסברים, ודוגמאות כדי ליצור מפה נומרולוגית מלאה ולהיות נומרולוגיים בעצמכם.

נומרולוגיה למתחילים, נומרולוגיה למתקדמים – זה באמת לא משנה! קורס נומרולוגיה שלי מתאים לכל אדם, בכל שלב, וכל החומר שצריך. והכל בשפה פשוטה ועניינית.

מי שרוכש את הידע הזה – זוכה. זוכה בחיים חדשים. בחיים הרבה יותר מובנים, הרבה יותר מסודרים והרבה יותר מאושרים!

בכל קורס נומרולוגיה שעשיתי פגשתי באנשים שקיבלו מתנות וידע, שנותן להם את הכלים להצלחה בענק. לאחר הקורס – המספרים ידברו אליכם, תוכלו להבין את המספרים, את חייכם ואת העולם בצורה בהירה יותר,אידיאלית ושלמה ותוכלו לשנות את חייכם לטובה, לשנות לטובה את חיי אהובכם ולקחת את האחריות לידיים שלכם.

מה זה נומרולוגיה?

נומרולוגיה היא שיטה מיסטית לקבלת מידע חשוב על חייך בעזרת מספרים.
כשאנחנו לוקחים שם פרטי, שם משפחה ותאריך לידה של אדם – אנו יכולים להגיע לרמת דיוק והבנה על כל חייו ועל מסלול חייו.
לדוגמא, המיקום של כל מספר נותן לנו מידע לגבי האישיות של אותו אדם. המספר בשם הפרטי – מספר לי על אישיותו של אותו אדם. מספר יום הלידה מספר לנו על הקריירה ומספר שביל הגורל בנומרולוגיה נותן לי מידע על נתיב החיים שלו.
נומרולוגיה זו בעצם שפה, שעל ידי הבנת המספרים – אנו נבין את הקודים, הפרשנויות מה צפוי לנו ואיך נתכנן נכון את החיים שלנו. בנומרולוגיה המספרים מדברים 🙂

קורס נומרולוגיה דיגיטלי –
סילבוס ומה תכל'ס נלמד

מספרים בנומרולוגיה

צ'אקרות ונומרולוגיה

צינורות השפע

שביל הגורל

שלושת הקונפליקטים של האדם

נומרולוגיה למתחילים

נומרולוגיה למתקדמים

מספרים ונומרולוגיה

נומרולוגיה זו בעצם שפה דרכה נוכל להבין איך לתכנן נכון את החיים שלנו. לכל מספר יש אנרגיה מסויימת, לכל מספר תכונות משלו. על ידי הבנה מה כל מספר אומר בנומרולוגיה – נדע מי אנחנו בצורה יותר מדויקת, נבין מהם השפעתם של המספרים על תחומי החיים שלנו ואיך הם משפיעים עלינו ברמת הבריאות, הזוגיות ועוד.  

צ'אקרות ונומרולוגיה

צ'אקרות הם בעצם מרכזי אנרגיה. לכל אדם יש 9 צ'אקרות.
כל צ'אקרה – מיוצגת על ידי מספר מ 1 עד 9. 

בקורס נלמד איזה מספר מקושר לאיזה צ'אקרה ואיזו צ'אקרה משפיעה על איזה חלק מהגוף שלו, ונבין איך נושא הבריאות שלנו מתקשר לנושא המספרים. איך ההשפעה היא ישירה על חיינו ומה כדאי לנו לעשות בצורה מיידית ופרקטית כדי לשפר את חיינו מעכשיו.

צינורות השפע

צינורות השפע הם קודים חשובים ועמוקים הנמצאים במפה הנומרולוגית. קודים שמספרים לנו על מפת חיינו. האם צפוי לנו עושר גדול? האם אנו ייחודיים בדבר מסויים ואם כן – במה?

אני מקבלת ברכה מבורא עולם ומבטאת את זה כאן בעולם הפיזי. צירופי מספרים הם קודים בנומרולוגיה. בקורס תוכלו למצוא תשובות איך נגלה אם יש לנו קודים נסתרים שמספרים לנו על משהו גדול בחיינו שאיננו מודעים אליו כרגע, איפה הם נמצאים והכי חשוב – פרקטיקה. מה לעשות עם קוד כזה או אחר כדי לשפר את חיינו.

שביל הגורל

שביל הגורל בנומרולוגיה הוא הנתון הכי מרכזי והכי בולט במפה הנומרולוגית.
הוא גם הנתון גם קשה למימוש. שביל הגורל זה הייעוד הגדול שלנו בחיים.
מה נועדנו באידיאל לעשות כאן בעולם.
רוב האנשים לא יתחברו ישירות לשביל הגורל שלהם.
כל אירוע בחיינו מלטש אותנו עוד קצת עד שנזדהה ונתחבר לשביל הגורל שלנו.
התחברות לשביל הגורל נעשית על ידי דרך שהאדם צריך לעבור, להתפתח ולהתחבר לעצמו.

אנחנו נלמד מהו שביל גורל קטן ומה זה שביל גורל גדול וכיצד הם משתלבים יחד, ואיך אנו מחשבים את שביל הגורל.

בשונה מאסטרולוגיה – בנומרולוגיה החודש הוא כלי לחישוב. כלי עזר עבורנו לחישוב המפה הנומרולוגית. לדוגמא, איך האדם מתמודד ומתנהג תחת לחץ ועומס. כל אדם יתנהג בצורה שונה בסיטואציות מסויימות. והמספרים מספרים לנו הכל.

שלושת הקונפליקטים של האדם עפ"י נומרולוגיה

מדובר על 3 קונפליקטים מרכזיים בחיים:

  1. שביל גורל עם 2 מספרים. מספר של שביל גורל קטן ושביל גורל גדול. כיצד להגיע למימוש עצמי ולהשגת הייעוד בחיינו בעזרת שביל גורל קטן. ישנם תדרים חיוביים ושליליים לכל מספר. אז כיצד נשיג את הייעוד שלנו על ידי שביל הגורל בצורה בריאה וקלה.
  2. במה להתמקד כרגע בחיי מהי הדרך הכי אפקטיבית להשגת הייעוד. לדוגמא – קריירה מול חתונה?
  3. חוויות אישיות שלי מבית ילדותי. מה חוויתי כילד לעומת מה שקרה באמת בפועל, ואיך המידע הזה הולך לעשות לי סדר על כל התמונה של מי אני.תחילית

מהי תחילית? כיצד אפשר מנתון מספרי קטן להבין המון ולשנות את חיינו?

תחילית (מלשון התחלה), מחושבת על ידי צירוף מספרי של יום הלידה וחודש הלידה. לפי הנתון הזה בצורה תמהילית נכונה – אנו יכולים להבין מהן השעות הכי אפקטיבית      עבורנו ובאילו שעות אנחנו נהייה הכי אנרגתיים ופרודוקטיביים. כאן באתר, תוכלו למצוא מידע מעמיק לגבי מהי תחילית והסבר כיצד לחשב אותה.

אותיות, נומרולוגיה וסודות מקצוע 🙂


לפי הגימטריה – לכל אות יש מספר ייחודי משלה. בצורה הזו – אנו נוכל להבין ולנתח שמות, לקבל עליהם כל כך הרבה נתונים – וכל זה מבלי לפגוש את אותו אדם!

מפה נומרולוגית

איך כותבים מפה נומרולוגית? מה סדר הדברים שנרשום כדי לקבל מפה נומרולוגית מקצועית? איך נגיש את המפה ללקוח שמגיע אלינו?

בחלק הזה של הקורס – אנו נלמד את כל הכלים לבנות מפה נומרולוגית יסודית ומפורטת. פענוח האותיות, ערך שם נומרולוגי, קוד אנרגטי, איך מתווכים את המידע הזה ללקוח שמגיע אלינו, אבחון האישיות וארגז הכלים וכישורים שלו, אבחון עסקים, אבחון זוגיות, קודים מיוחדים לאדם הספציפי, והכי חשוב – המלצות ותוכנית פעולה להמשך.  

משולש נומרולוגי

נבין מה זה משולש נומרולוגי. בגדול, משולש נומרולוגי מורכב מהשם המלא, שביל הגורל ויום הלידה. הוא נותן לי מידע ספציפי ומדויק. בקורס נלמד איך להשתמש בו ברמה הטכנית.

מטריצה

זהו נושא שאני מאוד אוהבת . בשיעור הזה תלמדו איך אפשר לגלות כל כך הרבה מידע על האדם רק לפי תאריך הלידה שלו, נלמד את שיטת החישוב הריבועית הייחודית ומיקום המספרים במטריצה כדי שתבינו בצורה הכי טובה שיש איך מגלים מטריצה ויותר חשוב – מה עושים בצורה פרקטית עם הנתונים הללו.

גילאים משמעותיים

מהם הגילאים המשמעותיים שלנו? מהו גיל הפריצה שלי? מהו גיל הבינה האישי שלי? ועוד המון מידע סופר מעניין על גיל האדם בצורה אינדיבידואלית. נוכל לזהות גילאים משמעותיים על פי יום הלידה, נלמד מה אומר יום הלידה שלכם וכיצד משפיע על חייכם.
נמשיך משם ונרחיב על גיל הבינה, נלמד מהו החישוב כדי לגלות את המתנה שנקבל בגיל זה, על ידי מציאת התכונה המיוחדת לכם בגיל 40 ונעמיק להבין על ציר הזמן על פי המפה הנומרולוגית. 

 

עודפים וחוסרים בנומרולוגיה

זהו מושג חשוב שעוזר לנו לעשות סדר ברמה הנומרולוגית.
מושג זה יכול להראות לי אם המספר שמופיע לנו הוא בתדר השלילי או החיובי ונבין לעומק מה זה אומר תדר שלישי וחיובי בנומרולוגיה. נלמד על צד ימין – העודפים, וצד שמאל – חוסרים. נפענח מה כאבי הגוף שלנו אומרים ומהי העצה הטובה ביותר שניתן למטופל.

צירופי מספרים

צירופי מספרים בנומרולוגיה מתחלקים לכמה קבוצות.
נלמד את הטכניקה כדי לפענח על פי צירופי המספרים האם המפה הנומרולוגית שיוצאת היא הרמונית וחיובית או שהיא מורכבת יותר וקשה יותר, נלמד איך לגשר על הפערים בין האנרגיות השונות ואיך נביא את המטופל למצב הרמוני וטוב יותר. 

קודים בנומרולוגיה

זהו הנושא הכי מרתק במפה הנומרולוגית. בשיעור הזה – נזהה את הקשיים והחוזקות של המטופל על פי הקודים שיוצאים לנו. נזהה את הקודים המיוחדים, הזהים והשונים ומה הם מראים לנו על האדם שמולנו.

שנה אישית

מה זה שנה אישית בנומרולוגיה? שנה אישית זו בעצם אנרגיה שמלווה אתכם מיומולדת אחד לשני. יש לה תדר חיובי ותדר שלילי, ואנו רוצים שהשנה תתחיל בתדר החיובי כמובן. אנחנו נלמד כיצד לתכנן את השנה כבר מראש – על מנת שהיא תתחיל בתדר החיובי, וניתן פירוש מלא לכל שנה אישית, מה היא מסמלת ומה הפוטנציאל שלה. 

רבעונים

בפרק הזה נלמד על הרבעונים שמחלקים את האנרגיה של כל שנה אישית לרבעון – כל שלושה חודשים. הרבעון מגלה לנו עוד נקודה ועוד עומק הרבה יותר משמעותי. נגלה מהי האנרגיה של אותו רבעון בחיינו ונבין את הקונספט שמאחורי הדברים על ידי חישוב מדויק של הרבעונים. זהו שיעור חשוב. וחשוב לעבור ולתרגל אותו מספר פעמים כדי להיות חדים ומדוייקים מול האדם שמולכם.

פסגות ואתגרים

בשיעור הזה נלמד מהן 4 התחנות המשמעותיות בחייו של האדם. נעשה זום אאוט ונבין מה צפוי לכם בתקופה ארוכה יותר. פסגות ואתגרים מלווים אותנו מגיל 0 ועד 120. 

בפסגות נרגיש שאנחנו בנקודה הכי יפה בחיינו, הכל בהיר וברור, זורם וטוב.
אבל כדי להגיע לפסגה של חיינו, אנחנו צריכים להבין מה האתגרים על פי המפה הנומרולוגית.  
נלמד את הפירושים לפסגות ולאתגרים שלנו ואיך נמנע מלהגיע למקום הלא מדויק לנו , לפסגה שלילית שתיתן לנו משוב שלילי מהיקום. נפרט איך מחשבים את זה, מהם צירופי המספרים ומה הסודות שנגלה שם. 

עיתויים

שנה אישית, חודש אישי ויום אישי ורבעונים – כל אלו נכנסים בנושא העיתויים.
מפה נומרולוגית נחלקת לשני חלקים:

  1. אבחון אישיות האדם – לאיזה הורים נולדתי, מה נכון לי ללמוד ומה אני צריך לעשות כדי להתחבר טוב לעצמי.
  2. עיתויים – הנושאים הבוערים של מתי. לדוגמא, מתי לקנות בית? מתי אתחתן? וכד'

את הנושא הזה של מתי, נלמד בפרק זה. אנו נלמד קודם את השיטה הקלאסית של החישוב על פי הנומרולוגיה ולאחר מכן אלמד אתכם את השיטה המורחבת שפיתחתי בעצמי ונותנת לנו דיוק נרחב בחישוב העיתויים.

חובות קארמתיים

מה היה לנו בגלגול האחרון שגורם לנו הרגשה של תקיעות, עומס וקושי?

חובות קארמתיים הם תוצאה של התנהגות שהייתה לי בגלגולים הקודמים.
יש להם מספרים ספציפיים שמייצגים את החובות הקרמטים .
הם נחלקים ל2 תדרים : תדר שלילי וחיובי .
בתדר השלילי לדוגמא, אדם שהיה אגואיסט בגלגול קודם, יצטרך לעבור דרך של התפתחות על ידי מורכבויות ותיקונים שונים בעולם או על ידי התפתחות חיובית (תדר חיובי) בה האדם לומד את המסר ופותח לעצמו דף חדש ולומד איך לצאת מהתכונה הזאת שתוקעת אותו על הצד הטוב ביותר. 

בשיעור הזה נעמיק על החובות הקארמתיים ונלמד על הריפוי הרגשי לחוב קרמתי ומהו קוד אנרגטי. 

התאמה זוגית

התאמה במערכות יחסים –  איך יוצרים התאמה שתהיה מטיבה עם 2 הצדדים? 
התאמה זוגית היא לאו דווקא רומנטית. אנו נבחן התאמה בין 2 שותפים לעסק, התאמה של עובד ובוס, וגם התאמה של בני זוג.
נלמד הלכה למעשה איך עושים התאמה זוגית, זה פשוט מאוד – ומעניין מאוד.
קורס נומרולוגיה אצלי הוא הרבה מעבר. אנחנו יחד כל בוגרות ורוכשות הקורס – קהילה חזקה המקבלת מענה מקצועי לכל אורך הדרך.
את הקורס בניתי במטרה לתת כלים לשיפור החיים לכלל הציבור, במטרה להפוך את הסביבה שלנו – למקום יפה יותר ומאושר יותר.

אני בעצמי ראיתי מאות של בוגרים ובוגרות ששינו את חייהן מקצה לקצה. אנשים שהגיעו במצב ירוד וכיום – נהנים מאורח חיים עשיר ומאושר.
הכלים כאן, הידע כאן.
עכשיו תורך לתפוס את המושכות ולקחת צעד בידע משנה חיים שירים אותך לגבהים חדשים ולעוצמות חדשות.
לעוד מידע ושאלות – מוזמנת להשאיר פרטים כאן למטה ונשוחח.

אוהבת,
רויטל.

זה קורס פשוט משנה חיים

וואו הקורס של רויטל המדהימה והמיוחדת זה פשוט מטורף כמה זה הבהיר לי כמה זה שינה לי דברים בחיים כמה ידע מטורף זו זכות עבורי שלמדתי אצלה וזו נהייתה משפחה לחיים ממש ככה אני לא רק ממליצה לכן אני אומרת זה מאסט גם אם זה לא לעיסוק כמו שאצלי. זה פשוט משנה חיים שלכם כלפי עצמכן ויותר מזה כלפי הסביבה שלכם תודה על הזכות שמחה שאני חלק מהעולם הזה🙏🏻❤️
קורס נומרולוגיה דיגיטלי | נומרולוגיה אונליין הכי פרקטי שיש עם כל הסודות שחלמת לדעת כולל תמיכה מלאה לאורך הדרך
מריה

את השליחה שאלוהים שלח אלי

רויטל האהובה שלי ♥️
את השליחה שאלוהים שלח אלי, כמה אבודה הייתי לפני שהתחלתי עם הקורס שלך, נתת לי דרך וידע שדרכו הכרתי את עצמי טוב יותר ונתן לי את היכולת לעזור גם לנשים אחרות.
לפני שהתחלתי ללמוד אצלך למדתי בתאילנד נומרולוגיה אצל מישהי שנחשבת מאסטרית לנומרולוגיה, היא לא מלמדת רבע מהכמות שאת מעניקה נותנת.
תודה לך ותודה על היחס ואהבה שאת וההלפריות נתתן לנו ♥️
מחכה בקוצר רוח להרשמה למועדון להשתלמויות 💕

קורס נומרולוגיה דיגיטלי
שני

רויטל נותנת את כול כולה

קורס נומרולוגיה אצל רויטל כהן האחת ויחידה בתחומה נותנת לנו כלים אמיתיים להיתחבר למספרים שמדברים ונשלחים כמסרים על מי אנחנו ומה תפקדנו מדייקת זמנים לשינויים מבורכים.
כמו שרויטל אומרת אין מספרים לא טובים הכל טוב בהבנה, בלמידה.
רויטל נותנת את כול כולה ומלמדת את הידע שלה האינסופי!
קורס איכותי ברמה מעל כולם חד משמעי!

קורס נומרולוגיה דיגיטלי
מיה
סדנת נומרולוגיה | לימוד נומרולוגיה באונליין, קורס מקיף בלי סודות ובלי לצאת מהבית - האקדמיה לנומרולוגיה- רויטל כהן

הגעת עד כאן?

הנה הלינק לרכישת קורס נומרולוגיה

נעים להכיר!

סדנת נומרולוגיה | לימוד נומרולוגיה באונליין, קורס מקיף בלי סודות ובלי לצאת מהבית - האקדמיה לנומרולוגיה- רויטל כהן
אני רויטל כהן – נשואה באהבה גדולה לאביב ואמא לאדל ודויד, בוגרת תואר ראשון בחינוך ופסיכולוגיה.
אחרי שהצלחתי לשנות את החיים של אלפי אנשים בכל תחומי החיים – אני יודעת, יש בידי ידע משנה חיים שחייב להגיע לכל אדם ואדם.
החכמים – יודעים ויחידיי הסגולה גם עושים.
אבל איך מחסלים את הספקות? איך לדעת מה לעשות?
לומדים מקרוב את שפת היקום – נומרולוגיה.
 
חשוב לי שכל אדם ואדם ידע את המתנה הייחודית ששייכת רק לו, חשוב לי שאנשים יחיו חיי הגשמה מלאים.
ויותר מכל – חשוב לי שפעם אחת בחיים תעשו משהו משמעותי עבור עצמכם, שתחליטו מעתה והלאה, יותר לא נעזרים באנשים אחרים כדי לגבש החלטות –  העניקו לעצמכם ארגז כלים שלם עם תשובות. 
הנומרולוגיה תאפשר לכם לקחת את המושכות לידיים ולקבל את הכללים למשחק החיים.
בגלל שאני כל כך מבינה את החשיבות של המספרים – אני מלמדת אתכם כל מה שאתם באמת צריכים לדעת, בלי המצאות, בלי ארנב בכובע. הכל גלוי ומתובל היטב עם הלב שלי.
אתם יכולים להיות רגועים שהגעתם אל המקום הנכון.
סדנת נומרולוגיה | לימוד נומרולוגיה באונליין, קורס מקיף בלי סודות ובלי לצאת מהבית - האקדמיה לנומרולוגיה- רויטל כהן

תשובות לשאלות שלכם

ברור! מעת לעת אני מוסיפה שיעורים חדשים לקורס, חשוב לי כל הזמן להוסיף, להרחיב ולהעניק את מלוא הידע שלי באהבה גדולה.

במידה ויש לך חיבור  לסודות היקום, לידע רוחני, לידע פסיכולוגי, במידה ושמעת על התחום או היית בייעוץ שהשאיר עליך רושם מיוחד – זה הסימן החזק ביותר לכך שמדויק ונכון לך ללמוד. הקורס מתאים לכולם, במיוחד למי שרוצה להנות ולהיות מאושרים.

כל הזמן שבעולם! הקורס הוא מוקלט ואינו מוגבל בזמן, כך שאפשר ללמוד כמה שרוצים, מתי שרוצים.

לאחר סיום הצפייה בקורס תוכלו לקבל תעודה מטעם רויטל כהן האקדמיה לנומרולוגיה. כדי לקבל את התעודה עליך להשתתף במבחן אמריקאי, ולהגיש  עבודת גמר למייל באופן מסודר, אלו 2 התנאים לקבלת התעודה.

מדהים, חשוב לי שתבינו את הכל בצורה חיובית ומורחבת עד כמה שניתן. במידה ועלתה שאלה אפשר לשלוח אותה במייל ואני עונה בצורה מורחבת על כל שאלה ושאלה באהבה גדולה ובשמחה.

באתר הקורס הדיגיטלי ישנם קבצים להורדה או הדפסה, כמו למשל: ספר הקורס, סילבוס, מבנה מפה נומרולוגית כתובה, מפה נומרולוגית כתובה לדוגמא, דף נוסחאות מפורט, חוברת תרגול וכמובן גם חוברת תשובות לשאלות ועוד הרבה.

כמו כן, ישנה אפשרות להצטרף לקהילת הקורס הדיגיטלי, הלינק להצטרפות נמצא בשיעור השני בפרק 1, בקובץ PDF שנמצא מתחת לסרטון ובתוכו הלינק לקבוצת הווטסאפ. 

ישנה אפשרות לרכוש קיט ציוד לימודי במחיר עלות בתוספת תשלום ובמשלוח עד הבית עם שליח. את הלינק לרכישת הקיט תוכלו למצוא בתוך הקורס הדיגיטלי בשיעור הראשון אשר נמצא בפרק 1, מתחת לסרטון יופיע קובץ PDF ובתוכו הלינק לרכישת הקיט. 

הקורס הזה מרכז את כל הידע הנחוץ בעולמות הנומרולוגיה, להבדיל מקורסים אחרים בהם  בדרך כלל יפנו אתכם  לקורס המשך. אצלי זה אף פעם לא היה ולעולם לא יהיה, כל המידע הרלוונטי בקורס מלא אחד.

כן, ישנם תנאים לקבלת התעודה, התנאי הראשון הוא לסיים את המבחן אשר נמצא באתר הקורס הדיגיטלי ולאחריו הגשת עבודת גמר למייל האקדמיה. לאחר בדיקה מעמיקה של רויטל כהן תוכלו לקבל אישור ולקבל את התעודה המרגשת! 

בהחלט! ניתן לשלוח מייל או ליצור קשר בוואטספ של המשרד ותקבלו מענה כיצד ניתן לעשות זאת.

קורס נומרולוגיה פרונטלי – 15 מפגשים 3 שעות כל מפגש (כולל הפסקה וזמן תרגול)
קורס נומרולוגיה דיגיטלי – 25 שעות צפייה

קורס נומרולוגיה | לימודי נומרולוגיה בצורה פרקטית, ישר ולעניין - שיעשו לך סדר ושכל להכל, והכל במקום אחד. קורס נומרולוגיה אונליין של רויטל כהן

קורס נומרולוגיה דיגיטלי עם רויטל כהן

קורס הנומרולוגיה המקיף ביותר בישראל ובעולם! קורס שבו אני מלמדת אותכם את כל הטכניקות ואת כל הסודות שלי, ידע שכל המרצים לנומרולוגיה לא רוצים שתדעו, בקורס מתחדש ומתעדכן, ללא הגבלת זמן! טיפ קטן ממני - תרשמו את השעה שבה רכשתם ותוכלו לגלות בהמשך כיצד זה הולך להשפיע עליכם ומדוע בחרתם ללמוד דווקא את זה.