התאמה זוגית נומרולוגית
נומרולוגיה לפי שם

תוכן עניינים

מחקרים הוכיחו מעל לכל ספק את ההשפעה החיובית שיש לזוגיות על איכות החיים שלנו. זוגיות בריאה ומוצלחת תורמת לחיזוק הביטחון העצמי שלנו, שיפור מצב הרוח, מימוש עצמי, ההשקעה בזוגיות טובה היא השקעה בעצמנו. הבחירות שאנחנו מקבלים בתחום הזוגיות צפויות להשפיע על מערך חיינו, אם נדע לבחור נכון את הפרטנר שלנו נקים בית אוהב, תומך, שמח […]

מחקרים הוכיחו מעל לכל ספק את ההשפעה החיובית שיש לזוגיות על איכות החיים שלנו. זוגיות בריאה ומוצלחת תורמת לחיזוק הביטחון העצמי שלנו, שיפור מצב הרוח, מימוש עצמי, ההשקעה בזוגיות טובה היא השקעה בעצמנו. הבחירות שאנחנו מקבלים בתחום הזוגיות צפויות להשפיע על מערך חיינו, אם נדע לבחור נכון את הפרטנר שלנו נקים בית אוהב, תומך, שמח ויציב. על אף החשיבות הרבה שיש להתאמה זוגית מעטים יודעים מה מתאים להם ומה הם באמת רוצים בזוגיות וכאן בדיוק נכנס לתמונה קורס נומרולוגיה אונליין של רויטל כהן. מפת התאמה זוגית נומרולוגית מלמדת אותנו על עצמנו, על הצרכים שלנו בתוך זוגיות, על המאפיינים של בן הזוג ועל סוג הזוגיות שאתם יכולים לבנות יחד.

איך בוחנים התאמה זוגית נומרולוגיה?

מפה נומרולוגית היא כלי שימושי באמצעותו אנחנו לומדים להתחבר לייעוד שלנו, לממש אותו ולהוביל את עצמנו אל חיים של שפע. זוגיות היא ללא כל ספק הבסיס לחיים של אושר ושגשוג, בעזרת נומרולוגיה ניתן יהיה לבחון את ההתאמה בזוגיות הנוכחית, לחזק זוגיות קיימת וגם למצוא זוגיות. הנתונים הדרושים עבור עריכת מפה נומרולוגית הם: תאריך לידה מלא, שם מלא. על מנת לבחון התאמה זוגית מדויקת נבצע חישוב של שביל הגורל עבור כל אחד מבני הזוג ומיד לאחר מכן נתקדם אל חישוב משותף. השלב הבא יהיה חישוב נומרולוגי של השם הפרטי ושם המשפחה עבור כל אחד מבני הזוג. חישוב התאמה זוגית לפי שמות גימטרייה מאפשרת לנו לחשב ערך מספרי לאותיות שמרכיבות את השם הפרטי ואת שם המשפחה. שימו לב, את החישוב מבצעים תוך הפרדה בין אותיות אהו"י לבין אותיות עיצורים. זה הזמן לשלוף 3 דפים חלקים, נקדיש דף אחד לניתוח נומרולוגי של כל אחד מבני הזוג בעוד הדף השלישי משמש לחישוב של התאמה זוגית לפי שמות. עבודה מסודרת תאפשר לכם לזהות מיד צינורות שפע, צירופי רעידת אדמה, קודים ושאר התאמות ייחודיות במפה הזוגית המשותפת שלכם.

כיצד נבדוק בקלות התאמה זוגית לפי מספר גורל?

את מספר שביל הגורל מחשבים על בסיס תאריך הלידה. נחבר יחד את כל הספרות שמרכיבות את תאריך הלידה עד לקבלת מספר חד ספרתי שמסמל את שביל הגורל שלכם. דוגמא לחישוב של שביל גורל עבור תאריך לידה 3.8.2019 : 3+8+2+1+9= 23, נחבר גם 2+3 ונקבל תוצאה של שביל גורל מספר 5. נחשב כך את שביל הגורל עבור כל אחד מבני הזוג ולאחר מכן נבחן את השילוב בין שני המספרים ונחבר אותם יחד לבחינת התאמה זוגית לפי מספר גורל. התאמה זוגית טובה צריכה את אחד המספרים : 4,6,2 במספרים המשותפים במפה. זוגיות ללא חוב קרמתי היא זוגיות קלילה ונעימה יותר עם תקשורת חיובית. חוב קרמתי מביא אל הזוגיות ויכוחים ומטענים. נוכחות של מספרי רגש כמו 3 או 5 במפה הזוגית מסמלת כיוון חיובי לקשר. מה המשמעות של נומרולוגיה מספר 7 התאמה זוגית? זוג שקיבל את מספר 7 במפה הזוגית שלו מעיד על אופציה למערכת יחסים עמוקה, רצינית, שקולה. זה זוג שאוהב לבלות יחד, לא אוהב להיות בסביבה של אנשים שמדברים שטויות, אוהבים בילויים שמערבים לימודים, תרבות. מספר 7 מסמן אפשרות לקשר רציני. בתדר השלילי מספר 7 עלול להביע ביקורתיות, שיפוטיות, כבדות, תחושה שלא מבינים אותי, רגישות יתר.

מה זה אומר נומרולוגיה מספר 3 התאמה זוגית?

מספר 3 במפת ההתאמה הזוגית מעיד על זוג שלא שומר טינה, זוג מצחיק וקליל שכיף לבלות איתו, זה זוג שאוהב להיות מוקף חברים, אוהב לארח. זוגיות של מספר 3 היא זוגיות עם הרבה ברכה, כושר ביטוי, יצירתיות, הומור, אופטימיות. בתדר השלילי מספר 3 מעיד על אנשים שמאמינים לכל דבר, תמימים, מדברים יותר ממה שהם עושים, אנשים בלי טקט, בעיות ביטחון עצמי. מספר 3 בהתאמה זוגית מסמל ילד, ברכה, יצירה, כתיבה. הומור, שפע, מזל, הזדמנויות מתוך הקשר המשותף יחד.

מה המשמעות של התאמה נומרולוגית?

האהבה מתעתעת בנו ובמקרים רבים אנחנו מתאהבים דווקא בבן זוג שלא מתאים לנו. ייתכן בהחלט מקרה בו בתחילת הדרך אנחנו בטוחים שמצאנו את החצי השני שלנו ולבסוף אנו מגלים אי התאמה משמעותית. התאמה נומרולוגית עוזרת לך להבין מה חשוב עבורך בזוגיות? על מה אסור לך להתפשר? איך את יכולה לשפר את הזוגיות הקיימת ואף להציל אותה? אם שמת לב שהגבר שלך מאבד עניין או מתרחק – מפה נומרולוגית תספק לך הסברים. קורס נומרולוגיה של רויטל כהן מעניק לך את היכולת להגדיר איזו זוגיות טובה לך ולזהות פוטנציאל לקשר טוב, את תדעי איך נכון לתקשר בכל מערכת יחסים ומה כל פרטנר צריך ממך.

אהבתם? שתפו.
קורס נומרולוגיה
וליווי אישי
קורס פרונטלי יחיד מסוגו בישראל בו מקבלים ידע והכשרה מעמיקים בשיטה המיוחדת של רויטל כהן, קורס יסודות וקורס מתקדמים בנומרולוגיה במקום אחד!
אולי גם אלו יעניינו אותך...

תקשור

חיבור אל עולם הרוח מאפשר לנו לתקשר טוב יותר עם תת המודע שלנו. תקשור

קרא עוד
!Keep in Touch
הישארו מעודכנים!

רוצים לקבל מאיתנו התראה ברגע שעולה מידע חשוב?
מוזמנים להצטרף לרשימה שלנו ואנו נעדכן אתכם.