תקשור

תוכן עניינים

חיבור אל עולם הרוח מאפשר לנו לתקשר טוב יותר עם תת המודע שלנו. תקשור אינו מתקשר בהכרח לישויות חיצוניות אלא גם ליכולת שלך להתחבר לייעוד שלך, אל שביל הגורל ואל תודעת שפע. בעזרת תקשור אנו מזמנים אל חיינו אנרגיה חיובית ודברים טובים. אפשר ללמוד ולשפר יכולות תקשור וגם אינטואיציה באמצעות מודעות עולה למסרים שמועברים אלינו […]

חיבור אל עולם הרוח מאפשר לנו לתקשר טוב יותר עם תת המודע שלנו. תקשור אינו מתקשר בהכרח לישויות חיצוניות אלא גם ליכולת שלך להתחבר לייעוד שלך, אל שביל הגורל ואל תודעת שפע. בעזרת תקשור אנו מזמנים אל חיינו אנרגיה חיובית ודברים טובים. אפשר ללמוד ולשפר יכולות תקשור וגם אינטואיציה באמצעות מודעות עולה למסרים שמועברים אלינו מכל מקור אנרגיה. פירושי חלומות, מפה נומרולוגית, שחזור גלגולים הם חלק מעולם מרתק שמתקיים מעבר לעולם הפיזי שאנחנו מכירים. 

תקשור מהו ומי יכול?

מסרים מגיעים אל כולנו מעולמות אנרגטיים מקבילים, לא כולם יודעים איך לפרש ולזהות את אותם מסרים. אם נדמה לכם ששמעתם מישהו קורא בשמכם או ראיתם לרגע משהו שמיד נעלם – זה תקשור. אותה תחושת בטן (אינטואיציה) שמנחה אותנו כיצד לפעול וממה להיזהר היא גם כן תקשור. תקשור אנרגטי מסייע לנו לפתור חובות קרמתיים ולהבין טוב יותר את הייעוד שלנו ואת מערכות היחסים הנוכחיות. יש גם לך את היכולת לתקשר עם עולמות הרוח ממש כפי שאת מתקשרת בערוצים הפיזיים. 

תקשור איך לומדים לתקשר עם עולמות אחרים?

אפשר ללמוד להתחבר אל הצד הרוחני ואל תת המודע בכמה שיטות. קורס נומרולוגיה מנחה אתכם כיצד להתחבר אל עולמות עליונים (עולמות עם אנרגיות גבוהות), אל שביל הגורל, אל הייעוד, אל גלגולים קודמים ועוד. בכל בחירה של קורס חשוב לבחון את הרזומה של המדריך ולוודא שאתם מקבלים מערך מפורט עם דוגמאות רבות, אופציה לתמיכה, הדרכות וידאו, גישה לא מוגבלת אל התכנים. 

משמעות של תקשור עם המלאך מיכאל

המלאך שידוע באנרגיה טהורה ועדינה הוא מיכאל. יש למלאך מיכאל אנרגיה שמצליחה לחבר אותנו אל המהות הפנימית העמוקה ביותר. אם נביט פנימה בצורה טהורה ונטולת אגו נרגיש באנרגיה של המלאך מיכאל. חיבור אל המלאך מיכאל דורש מאתנו לוותר על הלקאה עצמית, ביקורתיות, טינה, רכילות ולהרבות בהקשבה, ענווה, חמלה. 

עולם הרוח מעניין אותך? קורס נומרולוגיה של רויטל כהן הוא המקום בו כדאי לעשות את הצעדים הראשונים במטרה להכיר את המהות שלך ואת הייעודים שלך בעולם הזה.

אהבתם? שתפו.
קורס נומרולוגיה
וליווי אישי
קורס פרונטלי יחיד מסוגו בישראל בו מקבלים ידע והכשרה מעמיקים בשיטה המיוחדת של רויטל כהן, קורס יסודות וקורס מתקדמים בנומרולוגיה במקום אחד!
אולי גם אלו יעניינו אותך...

תקשור

חיבור אל עולם הרוח מאפשר לנו לתקשר טוב יותר עם תת המודע שלנו. תקשור

קרא עוד
!Keep in Touch
הישארו מעודכנים!

רוצים לקבל מאיתנו התראה ברגע שעולה מידע חשוב?
מוזמנים להצטרף לרשימה שלנו ואנו נעדכן אתכם.